Życie w stresie przeszkadza w utracie wagi

Wydawać by się mogło, że to w jaki sposób odbieramy i przeżywamy różne sytuacje nie ma nic wspólnego z naszą wagą, jednak wbrew pozorom jest to mylne przekonanie. Stan napięcia jakim jest stres powoduje szereg objawów w naszym organizmie, wpływa też na jego funkcjonowanie, czyli między innymi na utratę kilogramów lub w niektórych przypadkach, odwrotnie.

Sięgając daleko wstecz, pierwotnie stres miał być motywacją organizmu do wzmożonej aktywności i gotowości to błyskawicznego działania. Dzisiaj, jesteśmy już dużo bardziej cywilizowani jednak stres dalej nam towarzyszy, ponieważ zmieniła się definicja zagrożenia. Naukowcy z norweskiego Uniwersytetu z miasta Stavanger przeprowadzili badania, które udowodniły, że życie w stresie obniża efektywność odchudzania. Wysokie stężenie kortyzolu, hormonu, który sprzyja odkładaniu się tłuszczu jest właśnie powodowane przez stres co sprzyja przybieraniu niepotrzebnych kilogramów. Dlatego też, niezwykle ważne jest nasze podejście do życia i wszystkiego co robimy.

Najlepszy na odchudzanie i stres – SlimXL

Stres, odnosząc się do naukowej definicji, jest wewnętrzną mobilizacją organizmu do walki lub ucieczki oraz gotowości do przystosowania się do niekorzystnych zmian w naszym otoczeniu. Wymaga to wzmożonej aktywności wszystkich naszych ośrodków dlatego też, osoby narażone na stres czują się często zmęczone i nie mają energii co z kolei powoduje spadek motywacji do wykonywanych czynności. SlimXL jest wyjątkowym produktem ponieważ oferuje najbardziej dopracowaną mieszaninę starannie skomponowanych składników, które pomagają nam oczyścić się z toksyn, wydalić szkodliwe metabolity i poprawić nastrój. Właśnie takie działanie mogą mieć perfekcyjnie opracowane naturalne składniki, których jest ponad 15, w odpowiednich proporcjach.

Lepsza koncentracja

Dodatkową korzyścią wynikającą z zażywania SlimXL jest zauważalna już po tygodniu poprawa koncentracji. Dzięki temu jesteśmy dużo bardziej kreatywni i z łatwością przychodzi nam przyswajanie nowych rzeczy. Czujność umysłową warto zachowywać od świtu do zmierzchu dlatego też SlimXL zażywa się kilka razy dziennie.

Tego jeszcze nie było

Producent odpowiedzialny za wprowadzenie na polski rynek kuracji odchudzającej SlimXL oferuje nam nie spotykane dotąd wcześniej podejście do odchudzania. Tym podejściem jest zaangażowanie w ten długotrwały proces nie tylko mięśni ale przede wszystkim mózgu, ponieważ dzięki swoim składnikom oddziałuje na układ nerwowy, który odpowiada za funkcjonowanie całego organizmu. Kuracja o której wspomnieliśmy wyżej złożona jest z dwóch rzeczy – SlimXL Drink czyli koktajlu, który zmniejsza apetyt powodując uczucie sytości a także SlimXL Go który pozwala nam oczyścić organizm z toksyn bakterii i wirusów. Tak przygotowany organizm jest w stanie skutecznie zrzucić każdą ilość kilogramów.

PODZIEL SIĘ: